På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Bendt Lauridsen. Portræt af pige Cd
Vurdering:
< 1.000
Bendt Lauridsen (f. 1926). Portræt af pige. Olie på lærred. Sign. B. Lau. 70 x 60 (89 x 78) cm.
24-09-2022 16:51:18