Bendt Lauridsen. Portræt af pige Cd

Varenummer: 6254266
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bendt Lauridsen (f. 1926). Portræt af pige. Olie på lærred. Sign. B. Lau. 70 x 60 (89 x 78) cm.

Auktionen afsluttes:  24-09-2022 16:51:18
Showroom:   Nivå, DK