Benny Doré, komposition

Varenummer: 6242124
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Benny Doré f. 1946, komposition, olie på lærred, sign. på bagsiden, 75x65 cm. (77,5x67,5 cm). Flere afskalninger.

Auktionen afsluttes:  13-08-2022 19:44:08
Showroom:   Odense, DK