Benny Doré, komposition
Vurdering:
< 1.000
Benny Doré f. 1946, komposition, olie på lærred, sign. på bagsiden, 75x65 cm. (77,5x67,5 cm). Flere afskalninger.
13-08-2022 19:44:08