Bent Johnsen, CD. Indgangen til Frederiksberg have Olie på lærred.

Varenummer: 5489953
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 800

Bent Johnsen (født 1919), CD. Indgangen til Frederiksberg have. Olie på lærred. Sign. B.J. 66 x 81 cm. (74 x 91 cm.). På bagsiden rester af udstillingsmærkat 1947.

Auktionen afsluttes:  11-11-2019 12:37:22
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

483038 10-11-2019 21:51:40 DKK 300