Bent Larsen. Vedhæng i 14 kt guld m/ kæde

Varenummer: 6381936

Bent Larsen: Vedhæng udført af 14 kt guld, 18 x 14 cm, stemplet BLD./585, dessin nr 2691. Halskæde i forgyldt sterlingsølv medfølger, L. 38 cm. Leveres i gaveetui. Fremstår ny. (2)
Vejl. butikspris DKK: 3.100,-

Køb nu pris
Showroom:   DK, Aarhus, Tomsagervej