Bent Lauridsen. Interiør med pige (cd)

Varenummer: 5477006
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Bent Lauridsen (f. 1926). Interiør med pige, olie på lærred, usign. 58 x 70 cm (80 x 90 cm).
Auktionen afsluttes:  17-11-2019 20:09:00

1828007 17-11-2019 19:31:16 DKK 300