Bent Rune cd. Akvarel. Liggende model

Varenummer: 6273181

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bent Rune født 1938 cd. Akvarel. Liggende model. Sign. Rune. 38.5 x 50.5 (48 x 58) cm.

Auktionen afsluttes:  11-10-2022 17:08:43
Showroom:   Næstved, DK