Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Tegninger
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bent Rune cd. Akvarel. Liggende model
:
6273181
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Bent Rune født 1938 cd. Akvarel. Liggende model. Sign. Rune. 38.5 x 50.5 (48 x 58) cm.
10-11-2022 17:41:37
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1365852
10-11-2022
13:23:53
300
Til toppen