Bente Linnemann . 'Opstilling med kugle'. Olie på lærred cd

Varenummer: 6060136
Hammerslagspris: DKK 1.400
EUR 188
Vurdering: DKK 1.800
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bente Linnemann f. 1922, 'Opstilling med kugle'. Olie på lærred. Usign. 48 x 57 cm. (50x59,5).

Auktionen afsluttes:  16-08-2021 20:07:00
Showroom:  Vejle