BERLIN. Komplet (1948-90) i LT album i primært stemplet kvalitet og flere prøvet bl.a. højværdier fra overtryksserien BERLIN.

Varenummer: 6311018
Vurdering: DKK 4.000

BERLIN. Komplet (1948-90) i LT album i primært stemplet kvalitet og flere prøvet bl.a. højværdier fra overtryksserien BERLIN. P noteret på siderne hvor mærker er prøvet af mest Schlegel BPP. Valutablok umiddelbart opgummieret (højt signeret Schlegel). Se fotoudsnit
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 13:18:21