Bernard Villemot. Fransk plakat, 'La Bourgogne', ca. 1980 (cd)

Varenummer: 6266726
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 800
Vurdering: DKK 1.200

Bernard Villemot (1911-1989). Original, fransk turistplakat, 'La Bourgogne', litografi, sign. i trykket, ca. 1980. 120 x 80 cm. Uden ramme. Fremstår med brugsmærker, fugtpletter.
Auktionen afsluttes:  09-02-2023 20:30:51