Bernard Villemot. Fransk plakat, 'La Bourgogne', ca. 1980 (cd)
Bernard Villemot (1911-1989). Original, fransk turistplakat, 'La Bourgogne', litografi, sign. i trykket, ca. 1980. 120 x 80 cm. Uden ramme. Fremstår med brugsmærker, fugtpletter.
Varen afsluttes:
03-05-2023 06:09:00