Bernhard Daniel Rolfsted cd. Olie på lærred

Varenummer: 5209152
Hammerslagspris: DKK 600
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bernhard Daniel Rolfsted, 1905 - ?. Komposition med to siddende børn i døråbning. Sign. Rolfsted. Olie på lærred. 65 x 55 (67 x 57) cm.

Auktionen afsluttes:  14-01-2019 15:09:00
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej