Bernhard Hertz. Et par moderne øreclips af 14 kt. guld (2)
Bernhard Hertz. Et par moderne øreclips af 14 kt. guld, stemplet "BH 585". Ø. ca. 1,3 cm. Samlet vægt: ca. 5,5 gr. Fremstår med brugsspor. (2)
Varen afsluttes:
04-06-2023 15:53:26