Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Armbånd
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bernhard Hertz. Vintage armbånd af 14 kt guld, 57 gram
:
6240549
Hammerslagspris
:
12.500
Vurdering
:
15.500
Bernhard Hertz, København. Kraftig leddelt armlænke af 14 kt. guld, monteret med kasselås med dobbelte sikkerhedshasper fra 1972, stemplet "BH samt 585". L. 19 cm. B. 11,8 mm. Vægt: 57 gram. I æske med handelsdato. Fremstår med brugsspor.
23-08-2022 19:40:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2139050
23-08-2022
19:21:53
12500
480923
18-08-2022
18:27:47
12000
Til toppen