Bernhard Pedersen. Parklandskab med spadserende kvinder i hvide kjoler. (cd)

Varenummer: 6026729
Hammerslagspris: DKK 550
Vurdering: DKK < 1.000

Bernhard Pedersen (1913-2010). Parklandskab med spadserende kvinder i hvide kjoler. Olie på lærred. Sign. Bernhard. 65 x 44 cm. (70 x 49). Fremstår med krakeleringer.
Auktionen afsluttes:  23-05-2021 20:17:45