Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bernhard petersen 1913-1988 kvinde med paraply
:
5485059
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Bernhard Petersen (1913-1988), kvinde med paraply, olie på lærred, sign. Bernhard, 50x40 cm. U.R.
03-11-2019 14:10:57
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1794128
03-11-2019
14:08:57
400
1607386
01-11-2019
17:57:23
350
1794128
03-11-2019
14:00:38
350
1607386
01-11-2019
17:57:23
300
Til toppen