Bernhard Petersen, modelstudie

Varenummer: 5642086
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bernhard Petersen (1913-?), modelstudie, olie på lærred, sign. Bernhard, 100x50 cm. (114x63 cm).

Auktionen afsluttes:  27-04-2020 11:16:45
Showroom:  DK, Odense, Kratholmvej