Kategori  Vurdering

Bertha Dorph cd. Ung kvinde set skråt bagfra,

Varenummer: 5344593
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK < 1.000
Bertha Dorph 1875-1960. Ung kvinde set skråt bagfra, Olie på lærred, usign. 31 x 29 cm. ( 42 x 39 cm.)

Auktionen afsluttes:  03-06-2019 18:37:21