Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Tegninger
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bertha Dorph (tilskrevet). Portræt af kvinde
:
5616265
Hammerslagspris
:
350
Vurdering
:
< 1.000
Bertha Dorph, tilskrevet (1875-1960) Gouache og bly på papir. Kvindeportræt. Sign. og dateret B Green 1898 (Bertha Dorphs ungpigenavn). 59 x 46 cm (71 x 58). Fremstår med skjold i venstre side.
17-03-2020 19:23:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1961724
17-03-2020
10:12:32
350
717434
16-03-2020
14:37:49
300
Til toppen