Varenummer: 6375854

Damearmbåndsur fra Bertolucci, model Serena, i urkasse og med integreret lænke af stål, sølvfarvet skive med brillantbesat centrum, romertal og stregindeks, lynette prydet med brillanter, safirglas, quartz urværk. Mål: 25 x 33,7 mm. Indvendig L. ca. 18 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på safirglas. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet.
Varen afsluttes:  16-06-2023 12:36:00