Bettina Druskeit. Komposition (cd)

Varenummer: 6370726
Vurdering: DKK 2.200

Bettina Druskeit (f. 1964). Komposition. Akryl på lærred. Sign. og dat. på bagsiden Bettina Druskeit 1999. Betegnet "Til støtte for Asien 2004". 150 x 100 cm (154 x 104 cm).
Auktionen afsluttes:  05-07-2050 13:21:00