Bicolor brillantvedhæng, 14 kt. m/ salngekæde (2)

Varenummer: 6235596

Næste bud: DKK 2.800
Vurdering: DKK 3.800

Bicolor vedhæng udført i 14 kt guld og satineret hvidguld besat med tre brillantslebne diamanter på tilsammen 0.08 ct. Farve: Top Wesselton (F). Klarhed: SI. H. ca. 1,7 cm, stemplet Br. J/ 585. dess. 12478000. Slangehalskde i forgyldt sterlingsølv, L. 38 cm medfølger. (2)
Nyt/ ubrugt.
Leveres i smykkeæske
Velj. butikspris: DKK 6,760,-

DKK 2.800
Auktionen afsluttes:  04-12-2022 09:06:48
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej