Brillantvedhæng, 14 kt. m/ salngekæde (2)
Vurdering:
3.800
Brillant vedhæng udført i 14 kt guld og satineret hvidguld besat med tre brillantslebne diamanter på tilsammen 0.08 ct. Farve: Top Wesselton (F). Klarhed: SI. H. ca. 1,7 cm, stemplet Br. J/ 585. dess. 12478000.
Slangehalskde i forgyldt sterlingsølv, L. 38 cm medfølger. (2)
Nyt/ ubrugt.
Leveres i smykkeæske
Velj. butikspris: DKK 6,760,-
13-03-2023 12:29:00