Bing & Grøndahl skål sign. EK

Varenummer: 6291911

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500

Bing og Grøndahl skål i tynd porcelæn med lys/rosa glasur stemplet 47/83 EK B&G. H. 14 x 30.5 x 28 cm.

Auktionen afsluttes:  01-12-2022 16:43:25
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej