På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Bing & Grøndahl skål sign. EK
Fast pris:
1.000
Vurdering:
1.500
Bing og Grøndahl skål i tynd porcelæn med lys/rosa glasur stemplet 47/83 EK B&G. H. 14 x 30.5 x 28 cm.
Varen afsluttes:
25-12-2022 16:10:26