Birgitta Badstue. 'I BonBon-Land' (cd)
Vurdering:
1.000
Birgitta Badstue, 20./21. årh. 'I BonBon-Land'. Olie på lærred. Sign. og dat. Gittau 2007. 70 x 80 cm (74 x 84cm).
12-07-2050 08:19:00