Birgitta Badstue. 'I BonBon-Land' (cd)

Varenummer: 6222391

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Birgitta Badstue, 20./21. årh. 'I BonBon-Land'. Olie på lærred. Sign. og dat. Gittau 2007. 70 x 80 cm (74 x 84cm).

Auktionen afsluttes:  06-07-2022 20:10:45
Showroom:   Roskilde, DK