Birgitta Badstue. 'I BonBon-Land' (cd)

Varenummer: 6222391
Vurdering: DKK 1.000

Birgitta Badstue, 20./21. årh. 'I BonBon-Land'. Olie på lærred. Sign. og dat. Gittau 2007. 70 x 80 cm (74 x 84cm).
Auktionen afsluttes:  12-07-2050 08:19:00