Birgitte Evelyn Jakobsen 'Champagne Break' (cd)

Varenummer: 5197558
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 6.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Birgitte Evelyn Jakobsen (1968), 'Champagne Break, akryl på lærred. Sign. Evelyn. dat. verso 2010 . 90 x 120 (93 x 124)cm. Indrammet i sort jernramme.

Auktionen afsluttes:  28-12-2018 20:41:00

1518348 28-12-2018 18:45:27 DKK 2000