Bismark halskæde af 14 kt guld

Varenummer: 6292971
Hammerslagspris: DKK 3.800
Vurdering: DKK 4.800

Bismark halskæde af 14 kt guld med kasselås og dobbelt sikkerheds hasper L. 44 cm, B. 4,5-6,2 mm, vægt 17,5 gram. Stemplet HGH samt 585. Fremstår med almindelig brugsspor.
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 18:25:08
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

2272360 24-11-2022 21:03:26 DKK 3800