Bodil Marie Kaalund-Jørgensen. 'Alléen på Søllerød kirkegård', olie på lærred, cd

Varenummer: 5519340
Hammerslagspris: DKK 450
Vurdering: DKK < 1.000

Bodil Marie Kaalund-Jørgensen (1930-2016). 'Alléen på Søllerød kirkegård', olie på lærred, sign. BMKJ. Stedbetegnet, sign. og dat. maj 1949 på bagsiden. 48,5x69,5 cm(54,5x75,5 cm)

Auktionen afsluttes:  09-12-2019 18:14:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen