Børge Ball. Hedelandskab med køer (cd)

Varenummer: 6299315
Vurdering: DKK < 1.000

Børge Ball (1906-1979). Hedelandskab med køer. Olie på lærred. Sign. og dat. 1956 monogram. 37 x 51 cm (53 x 67 cm).
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 08:12:22
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej