Kategori  Vurdering

Børge Ilum, komposition med udsigt over by, olie på lærred (cd)

Varenummer: 5408478
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Børge Ilum 1900 tallet, komposition med udsigt over tage, olie på lærred, signeret. H.64 x 79 cm (68 x 84 cm)

Auktionen afsluttes:  20-08-2019 15:00:00
Showroom:  DK, Næstved, Gl. Holstedvej

1901671 17-08-2019 20:01:14 DKK 300