Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Børge Mogensen. Dobbelt kommode, egetræ
:
6368500
Hammerslagspris
:
5.000
Vurdering
:
10.000
Børge Mogensen. Dobbeltkommode af fineret egetræ, front med 10 skuffer, stel af massivt egetræ. Fremstillet hos C. M. Madsen, mrk. herfra. 1960'erne. H. 93 L. 122 D. 44 cm. Fremstår med brugsspor og afslag på finer.
06-06-2023 21:17:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1789598
06-06-2023
19:16:25
5000
Til toppen