Børge Mogensen. Par reoler af teaktræ (2)

Varenummer: 6217339
Hammerslagspris: DKK 4.400
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Børge Mogensen. To reoler af fineret teaktræ, H 133, 122 x 26 cm.
Fremstillet hos C. M. Madsen for FDB. Fremstår med alm. brugsspor. (2)

Auktionen afsluttes:  30-06-2022 18:39:05
Showroom:   Roskilde, DK