Børge Mogensen. Sekretær/chatol - teaktræ (2)

Varenummer: 6367582
Hammerslagspris: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.000

Børge Mogensen. Sekretær / chatol finéret med teaktræ, front med fire dybe skuffer samt skriveklap med løs reol til overdel, H. 182 cm, B. 100 cm, D. 46 cm. Udført hos Søborg Møbelfabrik. Nøgle medfølger. Fremstår med brugsspor og mærker. (2)
Auktionen afsluttes:  04-06-2023 16:18:24

2182043 31-05-2023 03:28:11 DKK 3000