Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Børge Mogensen. Sekretær/chatol, teaktræ/egetræ
:
6240038
Hammerslagspris
:
5.000
Vurdering
:
8.000
Børge Mogensen. Sekretær / chatol af fineret teaktræ, front med tre skuffer samt nedfældelig klap bag hvilken hylder samt små skuffer, stel med runde tilspidsede ben af massivt sæbebehandlet egetræ. Fremstillet hos Søborg Møbler. 1950'erne. H. 120 L. 100 D. 46 cm. Nøgle medfølger. Fremstår med lettere brugsspor foruden enkelte mærker.
18-11-2022 18:19:32
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
501450
18-11-2022
16:49:22
5000
Til toppen