Børge Mogensen. Sofabord af mahogni model 5365

Varenummer: 6373907
Vurdering: DKK 1.000

Børge Mogensen. Sofabord af massiv og fineret mahogni, model 5365. Fremstillet hos Fredericia Stolefabrik. H. 54 L. 120 B. 80 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker
Auktionen afsluttes:  13-11-2023 11:38:00
Showroom:   DK, København, Midtager