Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Børge Nyrod, Öl auf Leinwand, Idyllische Bauernszene
:
4526467
Hammerslagspris
:
EUR
45
335
Vurdering
:
EUR
325
2.421
Børge Nyrod (1881 - 1948), Öl auf Leinwand, Keilrahmen gerahmt. Motiv: Idylische Bauernszene bei der Ernte. Maße: 125 x 88 cm (139 x 102,5 cm). Der Rahmen hat einzelne Bereibungen.
13-04-2017 18:31:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1258568
13-04-2017
11:42:04
EUR
45
397669
12-04-2017
13:28:04
EUR
40
Til toppen