Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Ældre billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Børge Nyrop, Hestekøretøj på en klitvej.
:
2891000
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
< 1.000
Børge Nyrop 1881-1948. Hestekøretøj på en klitvej, olie på lærred, sign. B. Nyrop. 70 x 100 (90 x 120) cm.
04-03-2013 19:54:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
812121
04-03-2013
19:48:46
400
956962
04-03-2013
19:13:01
375
397669
04-03-2013
16:15:01
350
812121
03-03-2013
12:47:58
325
397669
26-02-2013
08:21:22
300
Til toppen