Børge Rammeskow. Gadeparti. (cd)

Varenummer: 6219252

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Børge Rammeskov (1911-2009). Gadeparti. Olie på lærred. Sign. 'EL 39' synonym for Børge Rammeskow. 35 x 45 cm. (42 x 52).

Auktionen afsluttes:  04-07-2022 20:17:42
Showroom:   Vejle, DK