Bolia. Sofabord af sortlaseret ask

Varenummer: 6263594
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6280876
Bolia. Sofabord af sortlaseret ask, monteret på fod af metal. H. 34, B. 114, D. 68 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, afslag på kant og anløben metal.
Auktionen afsluttes:  01-10-2022 13:22:40

2178390 01-10-2022 12:35:42 DKK 300