Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bolia. Sofabord af sortlaseret ask
:
6263594
Moms vare
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6280876
Bolia. Sofabord af sortlaseret ask, monteret på fod af metal. H. 34, B. 114, D. 68 cm. Fremstår med kraftige brugsspor, ridser, afslag på kant og anløben metal.
01-10-2022 13:22:40
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2178390
01-10-2022
12:35:42
300
Til toppen