Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Bombéformet kommode - nøddetræ
:
6210284
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Bombéformet kommode fineret med nøddetræ - 1900-tallet. H 80 cm, B 90 cm, D 49 cm. Front med 3 skuffer, top med marmorplade. Nøgle medfølger. Brugsspor.
01-07-2022 16:08:08
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
206051
30-06-2022
14:25:30
2000
Til toppen