Bombéformet kommode - nøddetræ

Varenummer: 6210284
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Bombéformet kommode fineret med nøddetræ - 1900-tallet. H 80 cm, B 90 cm, D 49 cm. Front med 3 skuffer, top med marmorplade. Nøgle medfølger. Brugsspor.

Auktionen afsluttes:  01-07-2022 16:08:08
Showroom:   Næstved, DK

206051 30-06-2022 14:25:30 DKK 2000