Boye Willumsen. Motiv med flagermus (cd)

Varenummer: 6336019
Hammerslagspris: DKK 1.600
Vurdering: DKK < 1.000

Boye Willumsen (1927-2017). Motiv med flagermus, olie på lærred. Sign. Boye Willumsen 65. 62 x 88 cm. Incl. ramme. Ramme fremstår med slitage.
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 21:43:08