Bræmer-Jensen. Alliancering af hvidguld prydet med fem smaragder

Varenummer: 6300844
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.500

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6311352
Bræmer-Jensen. Alliancering af hvidguld prydet med fem smaragder. Stemplet 585 Br.J. 77 Ringstr. 59 Ø 18,7 mm. Vægt: 3,2 g. Stenene fremstår med tydelige brugsspor.
Auktionen afsluttes:  26-11-2022 13:16:39

1304138 24-11-2022 20:18:28 DKK 1000