Breitling Colt. Herrearmbåndsur i stål

Varenummer: 6335866
Varen er afsluttet

Herrearmbåndsur fra Breitling. Model Colt, ref. nr. A17388, 2855679.

Urkasse i stål, drejekrans, safirglas, sort skive med stregindeks og arabertal, datovisning, mekanisk urværk med automatisk optræk, monteret på Breitling stållænke. Ø. 44 mm. uden krone, ca. indvendig Ø. 17,5 cm.
Der medfølger yderboks, etui, håndbog, manual og tre ekstra led mm.

Fremstår med brugsspor og mindre ridser på lynette. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Varen afsluttes:  30-06-2023 13:30:00