Vurdering:
16.000
Herrearmbåndsur fra Breitling, model Colt Ocean, ref.nr.: A17050, i urkasse af stål, blå skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 3" position, optrækskrone med logo, justerbar lynette, safirglas, monteret med lænke af stål, automatisk urværk. Ø. 38 mm. Indvendig L. ca. 18,5 cm. Fremstår med brugsspor, ridser på safirglas. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
02-07-2022 19:18:44