Breitling 'J-Class'. Dameur i guld og stål med dybblå skive, 1990'erne

Varenummer: 6289491

Damearmbåndsur fra Breitling, model J Class, ref.nr.: D52063, i urkasse af guld og stål, dybblå skive med stregindeks, datoangivelse ved 3" position, lynette prydet med blåt glas, safirglas, monteret med senere læderrem med originalt spænde af stål, quartz urværk. Ø. 30 mm. Fremstår med brugsspor, én skrue i lynette mangler. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Køb nu pris
DKK 7.600