Brillant ring af 18 kt hvidguld 0.45 ct

Varenummer: 6292680
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.000

Brillant ring af 18 kt hvidguld med detaljer med 14 kt guld prydet med diamanter, der er brillant slebet på i alt ca 0.45 ct, Farve: Wesselton (H), Klarhed: SI1-VS2, stemplet 585 samt mester, ringstørrelse 52 / 16,25 mm, vægt 9,8 gram. Fremstår med almindelig brugsspor
Auktionen afsluttes:  30-11-2022 18:07:59
Showroom:   DK, Aalborg, Nibevej

2012840 30-11-2022 18:05:59 DKK 3200