Varenummer: 6375884

Brillanthjertering af platin front prydet med tre sammensatte hjerter prydet med 26 brillantslebne diamanter, i alt 0.25 ct. Farve: Wesselton (H). Klarhed: VS-SI. Samlet carat er stemplet i ringskinnen.
vægt ca. 7,8 g. Front B. 1,04 cm. Ringstr. 54/17,24. Minimale brugsspor.
Varen afsluttes:  26-09-2023 18:53:00