Brilliant ring af 14 kt guld 0.66 ct

Varenummer: 6262999
Fast pris: DKK 6.400
Vurdering: DKK 6.400

Brilliant ring af 14 kt guld samt hvidguld prydet med to diamanter der er brillant slebet på i alt 0.66 ct, Farve: Wesselton (H), Klarhed: SI, stemplet 585 samt mester, ringstørrelse 54,5 / 17,25 mm, vægt 3 gram. Fremstår med almindelig brugsspor
Varen afsluttes:  31-01-2023 19:33:59