Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Reoler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Brouers Møbelfabrik. Reol af palisander, nyere monteret ben
:
6243543
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
1.000
Brouers Møbelfabrik. Reol af fineret palisander, monteret med nyere ben, front med hylder, lettere tilspidsede ben, bagbeklædning med huller til ledninger. H. 136 cm. L. 135 cm. B. 30 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, skade nederst på ene hjørne samt 2 huller på bagbeklædning repareret.
07-08-2022 13:19:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
923694
07-08-2022
13:14:47
300
Til toppen