Brouers Møbelfabrik. Reol af palisander, nyere monteret ben

Varenummer: 6243543
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Brouers Møbelfabrik. Reol af fineret palisander, monteret med nyere ben, front med hylder, lettere tilspidsede ben, bagbeklædning med huller til ledninger. H. 136 cm. L. 135 cm. B. 30 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, skade nederst på ene hjørne samt 2 huller på bagbeklædning repareret.

Auktionen afsluttes:  07-08-2022 13:19:00
Showroom:   Odense, DK

923694 07-08-2022 13:14:47 DKK 300