Varenummer: 6062936
Vurdering: DKK 18.000

BruunMunch, Play Armchair med skal af egefinér med sædepolstring af sort læder, stel af pulverlakeret stål. Ene stol er med returdrej. Udstillingsmodeller, fremstår med minimale brugsspor. (4)
Auktionen afsluttes:  26-09-2022 19:15:00