BruunMunch, Play Armchair (4)

Varenummer: 6062936

Næste bud: DKK 7.000
Vurdering: DKK 18.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

BruunMunch, Play Armchair med skal af egefinér med sædepolstring af sort læder, stel af pulverlakeret stål. Ene stol er med returdrej. Udstillingsmodeller, fremstår med minimale brugsspor. (4)

Auktionen afsluttes:  04-07-2022 19:40:00
Showroom:   Odense, DK