Vurdering:
18.000
BruunMunch, Play Armchair med skal af egefinér med sædepolstring af sort læder, stel af pulverlakeret stål. Ene stol er med returdrej. Udstillingsmodeller, fremstår med minimale brugsspor. (4)
26-09-2022 19:15:00