Bruunmunch. Spisestole model Play Chair Tube, sort læder. (6)

Varenummer: 6119883
Varen udløber om:

Bruunmunch. Et sæt på seks spisestole, skaller i formspændt krydsfinér betrukket med sort Hero læder. Stel af matsort lakeret stålrør. Model Play Chair Tube. Sh. 46,5 cm. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor.(6)

Køb nu pris
DKK 13.000
Varen afsluttes:  10-12-2022 18:14:15
Showroom:   DK, Kolding, Platinvej