Bruunmunch. Spisestole model Play Chair Tube, sort læder. (6)

Varenummer: 6119883
Fast pris: DKK 11.000
Vurdering: DKK 12.500

Bruunmunch. Et sæt på seks spisestole, skaller i formspændt krydsfinér betrukket med sort Hero læder. Stel af matsort lakeret stålrør. Model Play Chair Tube. Sh. 46,5 cm. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor.(6)
Varen afsluttes:  17-04-2023 15:46:13