Bruunmunch. Spisestole model Play Chair Tube, sort læder. (6)
Fast pris:
11.000
Vurdering:
12.500
Bruunmunch. Et sæt på seks spisestole, skaller i formspændt krydsfinér betrukket med sort Hero læder. Stel af matsort lakeret stålrør. Model Play Chair Tube. Sh. 46,5 cm. Udstillingsmodeller med minimale brugsspor.(6)
Varen afsluttes:
17-04-2023 15:46:13