Bulgari 'Quadrato'. Herreur i stål med sort skive med dato, 1990'erne

Varenummer: 6207174

Næste bud: DKK 4.000
Vurdering: DKK 5.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Herrearmbåndsur fra Bvlgari, model Quadrato, ref.nr.: SQ292ST, i kvadratisk urkasse af stål, sort skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 3" position, safirglas, monteret med senere rem, quartz urværk. Ø. 29 mm. Fremstår med brugsspor, ridser. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.

Auktionen afsluttes:  04-07-2022 18:32:53
Showroom:   Vejle, DK