Varenummer: 6207174
Vurdering: DKK 5.000

Herrearmbåndsur fra Bvlgari, model Quadrato, ref.nr.: SQ292ST, i kvadratisk urkasse af stål, sort skive med arabertal og stregindeks, datoangivelse ved 3" position, safirglas, monteret med senere rem, quartz urværk. Ø. 29 mm. Fremstår med brugsspor, ridser. Uret gik på vurderingstidspunktet. Lauritz.com indestår ikke for funktionalitet og kender ikke servicehistorikken på uret.
Auktionen afsluttes:  12-07-2022 18:33:56