Burberry. Taske, model Buckle Tote

Varenummer: 6267645
Hammerslagspris: DKK 3.800
Vurdering: DKK 6.800

Burberry. Hånd-/skuldertaske, model Buckle Tote, udført i beigefarvet læder. Aftagelig skulderrem. Lukkes med stort gyldent spænde med magnetlukning. Indvendigt klassisk interiør. Stort rum med sidelommer. H. ca. 29 cm L. ca. 29,5 cm. D. ca. 15 cm. Fremstår emd forventelige brugsspor. let slitage på kanter.
Auktionen afsluttes:  17-01-2023 19:39:00

1629456 17-01-2023 15:11:49 DKK 3800