Burberry. Taske, model Buckle Tote

Varenummer: 6267645
Vurdering: DKK 6.800

Burberry. Hånd-/skuldertaske, model Buckle Tote, udført i beigefarvet læder. Aftagelig skulderrem. Lukkes med stort gyldent spænde med magnetlukning. Indvendigt klassisk interiør. Stort rum med sidelommer. H. ca. 29 cm L. ca. 29,5 cm. D. ca. 15 cm. Fremstår emd forventelige brugsspor. let slitage på kanter.
Auktionen afsluttes:  03-12-2050 09:34:00
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej