Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Tøj, sko og accessories
Tasker
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Burberry. Taske, model Buckle Tote
:
6267645
Hammerslagspris
:
3.800
Vurdering
:
6.800
Burberry. Hånd-/skuldertaske, model Buckle Tote, udført i beigefarvet læder. Aftagelig skulderrem. Lukkes med stort gyldent spænde med magnetlukning. Indvendigt klassisk interiør. Stort rum med sidelommer. H. ca. 29 cm L. ca. 29,5 cm. D. ca. 15 cm. Fremstår emd forventelige brugsspor. let slitage på kanter.
17-01-2023 19:39:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1629456
17-01-2023
15:11:49
3800
Til toppen